להצעת מחיר התקשרו עכשיו:

עידן- 052-7000766

ניסיון מעל 18 שנה | 5 שנות אחריות 

עמידה בזמנים,מכשור מתקדם ומומחיות בתחום 

מומחים בשיפוץ חדרים רטובים

שיפוץ של חדרים רטובים נדרש לאחר נזילה חמורה שגרמה נזק רב וכאשר מתחשק לכם לחדש ולעצב מחדש את חדרי הרחצה והשירותים בבית. את מלאכת השיפוץ תפקידו בידיים של אנשי מקצוע מומחים בשיפוץ חדרים רטובים בבתי מגורים. הבחירה הספציפית באנשי מקצוע אלו חיונית לקבלת התוצאות הטובות ביותר. ההבדל בין צוות שיפוצים רגיל לבין צוות מומחים בשיפוץ חדרים רטובים יבוא לידי ביטוי בתוצאות.

רק צוות מקצועי יודע לבחור נכון חומרי גלם נכונים בעבור חדרים רטובים. החשיפה התמידית למים ולחות מחייבת ביצוע עבודות איטום ובחירה בחומרי גלם עמידים בפני לחות ומים. חשוב לדעת שלא כל סוגי האריחים ולא כל צבע קיר יתאימו לשימוש בחדרים רטובים. אם אתם מחפשים את הדרך לקבל את התמורה הטובה ביותר בעד כספכם וליהנות מחדר אמבטיה מעוצב למשך חמש שנים לפחות – אתם זקוקים לצוות שיפוצים שמתמחה בחדרים רטובים.

איך מתחילים?

בין אם מדובר בשיפוץ מקומי קטן ובין אם מדובר בשיפוץ כולל של החדר כולו, כדאי לכם לנהל את הפרויקט בצורה מסודרת ונכונה. השלבים הראשונים יהיו הגדרת תקציב ואיתור של צוות שיפוצים מתאים. המקצועיות של הצוות תבוא לידי ביטוי בעמידות, נוחות שימוש, ניקוי קל ושביעות רצון מלאה שלכם. העבודה כולה מתחילתה ועד סופה תתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי ניסיון שמקפידים להשתמש בחומרי גלם איכותיים.

מה כדאי לשפץ?

יש להרכיב תכנית שיפוצים אישית בעבור כל פרויקט על מנת לתת מענה מדויק למצב הנוכחי של החדר ולציפיות שלכם. ניתן לבצע עבודות שיפוץ של חדרים רטובים בכל חודשי השנה בהתאם לצורך. את השיפוץ שלכם תתכננו על פי שיקולים של תקציב, מצב חדר הרחצה, צרכים וציפיות. לפני שמתחילים כדאי לעצור ולחשוב על הגורמים שהביאו אתכם להזמין שיפוץ ועל כל הדברים שתרצו לשפר בחדר הרחצה הקיים. כך תצליחו להבטיח לעצמכם חדר רחצה נוח ומעוצב שתואם בצורה מדויקת ככל האפשר לאורח החיים שלכם.

מה כולל השיפוץ?

צוות מומחים בשיפוץ חדרים רטובים נחוץ בעבור התקנות של מקלחון או אמבטיה, החלפת צנרת בחדר רחצה או שירותים, התקנת אסלה ושאר כלים סניטריים, שינוי מיקום האסלה או הכיור, החלפת ריצוף באמבטיה או חיפוי לקירות, שיפוץ קירות לאחר נזילה כולל בידוד, טיפול בנזקי עובש ועוד. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים ותכנון השיפוץ אצלכם בבית. רק צוות של מומחים בשיפוץ חדרים רטובים יידע להרכיב נכון את תכנית העבודה ולספק את התוצאה הטובה ביותר.

 

2all בניית אתרים