להצעת מחיר התקשרו עכשיו:

עידן- 052-7000766

ניסיון מעל 18 שנה | 5 שנות אחריות 

עמידה בזמנים,מכשור מתקדם ומומחיות בתחום 

מערכת גילוי אקוסטית משולבת גז לאיתור נזילות מים

איתור נזילות בבתי מגורים, בניינים, בתי עסק ומוסדות הוא מקצוע לכל דבר. אם חשוב לכם לקבל שירות מאיש מקצוע מנוסה ואמין שמשתמש בציוד חדיש ומתקדם – אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר. שימוש בציוד חדיש עם דגש על גלאי לחות לאיתור רטיבות או מים הוא הסוד לעבודה מהירה, מדויקת ויעילה. כיום כבר אין כל סיבה להרוס קירות או להרים אריחי ריצוף בכדי לנסות לאתר את מקום הנזילה. עבודה נכונה עם גלאי לחות מאפשרת איתור מדויק ואמין של מקור הנזילה והגורם לה.


כל התיקונים מתבצעים בצורה נקודתית ומקצועית תוך גרימת נזק מינימלי למבנה. השימוש בציוד החדיש מהווה יתרון גם בעבור האינסטלטור וגם בעבור הלקוח. האינסטלטור נהנה מהיכולת לאתר בצורה מדויקת את מקור הנזילה ולבצע תיקון מהיר ויעיל. הלקוחות נהנים מתיקון מהיר, מינימום נזק למבנה, חזרה מהירה לשגרה ומחירים נוחים.

מתי כדאי להשתמש בגלאי?

הצנרת ממוקמת ברוב המבנים במיקום נסתר כך שלא נוכל לחשוף אותה בקלות לטובת איתור נזילות. כאשר מופיעים אצלנו בבית או בבית העסק סימנים שמעוררים חשש לנזילה אין לנו דרך לדעת היכן בדיוק הצנרת דורשת תיקון. ישנם לא מעט מקרים בהם סימני הרטיבות אצלכם בדירה נגרמים מתקלה בצנרת של השכנים. גלאי לחות לאיתור רטיבות או מים שנמצא בידיים של אינסטלטור מקצועי הוא המפתח לטיפול מהיר ומדויק בבעיה.

בעזרת גלאי לחות לאיתור רטיבות או מים נצליח לאתר נזילות מצנרת שמותקנת בתוך הקירות או מתחת לאריחי הריצוף. איתור נזילות חכם מומלץ בעבור בתים פרטיים, דירות חדשות וישנות, בתי עסק ומוסדות. אם חשוב לכם לטפל בבעיה במהירות וביסודיות מבלי לגרום נזק מיותר למבנה – אתם זקוקים לאינסטלטור שמכיר את הציוד החדיש, מחזיק בו ומשתמש בו נכון. אבחון מדויק של הבעיה חיוני למתן פתרון מהיר וזול.

איזה אינסטלטור כדאי להזמין?

בין אם מדובר בנזילה קלה ובין אם מדובר בפיצוץ גדולה בצנרת – אתם זקוקים לאיש מקצוע שיודע לאתר נזילות בצורה מדויקת ולטפל בהן במהרה עם כמה שפחות נזק. בחירה חכמה תהיה אינסטלטור שמשתמש בטכניקות חדשות, מקפיד על עמידה בזמנים וידוע כאיש מקצוע אמין והגון.

 

 


2all בניית אתרים