להצעת מחיר התקשרו עכשיו:

עידן- 052-7000766

ניסיון מעל 18 שנה | 5 שנות אחריות 

עמידה בזמנים,מכשור מתקדם ומומחיות בתחום 

סיב אופטי לצילום קווי ביוב ומרזבים

האינסטלטורים המודרניים כבר לא מבססים את עבודתם על ניחושים. ציוד מתקדם עם דגש על סיב אופטי לצילום קווי ביוב ומרבזים מאפשר להם לדעת מה קורה בתוך הצנרת שלכם מבלי לחשוף אותה. מכשור חדיש מוכנס אל תוך הצנרת על מנת לצלם את המתרחש בה כך שהצוות המקצועי יודע היכן בדיוק נמצאת החסימה, מה סותם את הצנרת שלכם, איפה נוזלים מים ומהי הדרך הטובה ביותר לטיפול מהיר ויעיל בבעיה.

עבודה נכונה עם סיב אופטי לצילום קווי ביוב ומרבזים מצליחה לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף. כאשר האינסטלטור יודע היכן בדיוק ממוקמת הסתימה או הנזילה הוא חוסך לעצמו ולכם את הצורך בגרימת הרס מיותר למבנה. עם אינסטלטורים מודרניים שמשתמשים בציוד חדיש לא צריך לשבור קירות או לגרום נזק לריצוף רק בשביל לבדוק את תקינות הצנרת.

איך מבצעים את העבודה?

ציוד אינסטלציה מבוסס סיב אופטי לצילום ישיג את התוצאות הטובות ביותר כאשר הוא נמצא בידיים מקצועיות ומיומנות. על מנת להפיק את המיטב מהציוד החדיש על הצוות לדעת איך לתפעל אותו נכון וכיצד לאבחן במדויק את הבעיה בצנרת. כל תיקון בצנרת מתחיל בבדיקה של סימני הרטיבות ואבחון חיצוני. זהו השלב בו הצוות מקשיב לכם ואתם מסבירים מדוע החלטתם להזמין אינסטלטור ומה אתם מצפים לקבל.

כעת כאשר הצוות קיבל מכם מידע ראשוני מגיע השלב בו יש לבצע בדיקה מקצועית ולבדוק מה קורה בתוך הצנרת ומהם הגורמים לבעיה (נזילה, סתימה, ריח רע, רטיבות, עובש ועוד). ציוד מתקדם מבוסס סיב אופטי מוחדר אל הצנרת דרך אחד מפתחי הביוב. הסיב מסייר בתוך הצנרת ואנו מקבלים תמונה מדויקת. בעזרת סיב אופטי נצליח לאתר מיקום מדויק של סתימות, לקבוע מה גורם לחסימה בצנרת, למצוא את המקום בו מים נוזלים מהצנרת ולהציע פתרון.

היתרון של עבודה עם ציוד מתקדם בא לידי ביטוי גם בתוצאות. כאשר הצוות יודע בדיוק מה הבעיה ומה גורם לה – הוא מצליח לתת לכם מענה מדויק, יעיל ואפקטיבי. הבעיה נפתרת כאן ועכשיו ללא צורך בהזמנה חוזרת של אינסטלטור בעוד כמה חודשים.
 


זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לנו לחזור אליכם

* שם
דוא"ל
* טלפון
הודעה

2all בניית אתרים