להצעת מחיר התקשרו עכשיו:

עידן- 052-7000766

ניסיון מעל 18 שנה | 5 שנות אחריות 

עמידה בזמנים,מכשור מתקדם ומומחיות בתחום 

מצלמה טרמית לאיתור נזילות


עם בוא הגשמים מופיעים בבתים רבים סימנים של רטיבות בקירות. אם גם אצלכם הופיע לאחרונה סימן לח על הקיר או שהבחנתם בשלולית מים לא מוסברת ברצפת המרתף – כדאי להקדים תרופה למכה ולטפל בבעיה בהקדם האפשרי. ציוד טכנולוגי משוכלל עם דגש על מצלמה טרמית לאיתור נזילות מאפשר איתור בעיות מדויק, יסודי ומהיר. אל תתעלמו מהבעיה ואל תתפשרו על פחות מצוות אינסטלטורים מקצועי ומסור שמכיר את הטכנולוגיה החדשה ומשתמש בה.

הטכנולוגיה המתקדמת מאפשרת איתור מדויק של מקור הנזילה למטרת תיקון נקודתי. המקום בו מופיעים סימני הרטיבות אינו בהכרח גם המקום בו ישנה נזילה. מים ידועים ביכולת שלהם לחלחל את מקומות נמוכים ולהתפרץ החוצה במקום הנמוך ביותר.

כיצד מאתרים את הנזילה?

מצלמה טרמית לאיתור נזילות היא כלי שנותן מענה לנזילות שקשה לאתר את מקורן. המצלמה מסוגלת לקלוט הבדלים של טמפרטורות ולהציג תמונה המשקפת הבדלי חום בין עצמים. ניתוח מקצועי של התמונות מאפשר זיהוי מדויק של ליקויים ובעיות במבנה. צוות מקצועי ומיומן יודע להפיק מידע רב מהתמונות ולהצביע על האזורים הבעייתיים שדורשים תיקון.

בעזרת מצלמה טרמית לאיתור נזילות ניתן לזהות נזילות במקומות בהם הצנרת נסתרת והגישה לא זמינה. כך למשל, מצלמה טרמית מצליחה לאתר ולאבחן נזילות מים מתחת לריצוף, בתוך הקירות ובתקרה. המכשור המתקדם מצביע על האזורים הבעייתיים בהם צריך להתמקד. השימוש בציוד החדיש חוסך לכם את הצורך בהריסת קירות או הרמת אריחי ריצוף. עם מצלמה תרמית תיקונים בצנרת הפכו פשוטים, יעילים וחסכוניים יותר.

גילוי מוקדם של הנזקים


כל יום בו המים זורמים או עומדים בתוך הקיר הוא יום בו הנזק שנגרם למבנה מחמיר. מצלמה טרמית לאיתור נזילות שנמצאת בידיים של אינסטלטור מקצועי מצליחה לאתר את נזקי הרטיבות בשלב מוקדם כך שאתם חוסכים לעצמכם הרבה כסף ועגמת נפש. חשוב לזכור שנזילת מים בבית שלכם עלולה לגרום נזק יקר לבית השכנים. צמצמו את הנזק למבנה ולכיס עם טיפול מוקדם, מקצועי ומודרני לצנרת הביתית. השילוב המנצח הוא טכנולוגיה מתקדמת יחד עם מקצועיות, אמינות ושירות אדיב. 
זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לנו לחזור אליכם

* שם
דוא"ל
* טלפון
הודעה

2all בניית אתרים