להצעת מחיר התקשרו עכשיו:

עידן- 052-7000766

ניסיון מעל 18 שנה | 5 שנות אחריות 

עמידה בזמנים,מכשור מתקדם ומומחיות בתחום 

מערכת גילוי אקוסטית משולבת גז לאיתור נזילות מים

חוששים שיש אצלכם בבית נזילה בצנרת? הקדימו לייצור קשר עם אינסטלטור מקצועי ותצליחו לצמצם את הנזק שנגרם למבנה. מיד כאשר מופיעים סימנים ראשונים של נזילת מים או מגיע אליכם חשבון מים גבוה ללא הסבר – כדאי לבצע בדיקה ולוודא שאין אצלכם או אצל השכנים דליפה של מים מהצנרת. בעיות רטיבות שלא מטופלות במהרה גורמות נזק רב למבנה. מים שנמצאים בתוך הקירות או מתחת לאריחי הריצוף אינם מתייבשים אלא גורמים להתפתחות של עובש ופגיעה בעמידות המבנה.

בעבר, אינסטלטורים נאלצו לבסס את עבודתם על ניחושים. הם לא ידעו היכן בדיוק ממוקמת הנזילה או החסימה לפני שהם התחילו לעבוד. כיום, האינסטלטורים המודרניים כבר משתמשים בציוד טכנולוגי מתקדם שמאפשר להם לדעת מה בדיוק קורה אצלכם בצנרת או בתוך הקירות. מערכת גילוי נזילות היא כלי שימושי באמצעותו אפשר לאתר ולאבחן דליפות מים נסתרות לעין. אינסטלטור שמשתמש במערכת מסוגל לומר לכם מה גורם לנזילה, מה היקף הנזק ואיך כדאי לפתור את הבעיה. את כל המידע הזה הוא המקבל מהמערכת ללא צורך בגרימת נזק למבנה.

מערכת גילוי נזילות מבוססת גז

שימוש במערכות איתור נזילות על בסיס גז משרת את טובת הלקוח וטובת האינסטלטור בו זמנית. את המערכת מפעיל צוות מקצועי ומנוסה. תרכובת של גז ידידותי לסביבה מוחדרת אל תוך הצנרת בכדי לאתר את הנקודות בהן ריכוז הגז הוא הגבוה ביותר. הנקודות הללו הן המקומות בהן ישנה נזילה בצנרת. העבודה המקצועית עם מערכת הגז חיונית לאיתור מדויק של מיקום הנזילה ואבחון הבעיה.

בתום הבדיקה מועברים אליכם הממצאים יחד עם הסברים והמלצות לתיקון הבעיה. היום כבר לא צריך לגרום נזק למבנה בשביל לאבחן בעיות צנרת. תיקונים רבים בצנרת ניתן לבצע (בעזרת ציוד חדיש) ללא כל צורך בגרימת נזק למבנה. לפני שאתם מרשים לכל אינסטלטור לשבור קירות או אריחי ריצוף אצלכם בבית כדאי לוודא שאין דרך יעילה יותר לאבחון וטיפול בבעיה.


אם נתקלתם בסימנים המעידים על נזילה – צרו קשר עם צוות מומחים ותקבלו מידע על כל הפתרונות החדישים והציוד המתקדם ביותר לטיפול מהיר ונכון בבעיה. 


זקוקים לייעוץ או להצעת מחיר? תנו לנו לחזור אליכם

* שם
דוא"ל
* טלפון
הודעה

2all בניית אתרים