להצעת מחיר התקשרו עכשיו:

עידן- 052-7000766

ניסיון מעל 18 שנה | 5 שנות אחריות 

עמידה בזמנים,מכשור מתקדם ומומחיות בתחום 

תיקון וריפוי צנרת מים - Curapipe

טכנולוגיה חדשה בשם Curapipe פותחה בישראל לטובת תיקון דליפות מים בצנרת תת קרקעית. השיטה מאפשרת ביצוע תיקונים מבלי לגרום כל נזק למבנה. באמצעות טכנולוגיה חדשה אפשר לבצע תיקוני צנרת בבתים פרטיים, דירות, בתי עסק ומוסדות מבלי לגרום נזק לקירות או לריצוף. אם גם אתם מעוניינים ליהנות מהטכנולוגיה החדשה ומהפיתוח הישראלי – צרו קשר.

שיטת curapipe מאפשרת לבצע עבודות תיקון וריפוי צנרת מים ללא צורך בחפירות או הרס. התיקון מתבצע בשלט רחוק ללא מגע ישיר של הצוות עם הצנרת. השיטה מוכיחה שאפשר וכדאי לבצע תיקונים בצנרת מבלי לחשוף את מקור ומקום הדליפה. מדובר בפריצת דרך בענף האינסטלציה שמביאה עמה אופציה לעלויות נמוכות (יחסית) במצבים שדורשים החלפת צנרת תת קרקעית. תיקון וריפוי צנרת מים בשיטה הישראלית החדשה חוסך עבודת חפירה עם כלים כבדים, כוח אדם ושיבושים אל שגרת החיים. 

יתרונות של שיטת Curapipe

השיטה החדשה מתאימה לכל סוגי הצנרת. ניתן לבצע תיקונים בשלט רחוק בצנרת עשויה פלסטיק, מתכת, בטון וכדומה. תהליך העבודה בשטח יכלול בדיקה, אבחון, הפקת נתונים, תכנון וביצוע התיקון הדרוש. לאחר שהצוות מאתר את מקום הדליפה המקום הבעייתי בצנרת מנוטרל ומטופל באמצעות חומר מיוחד שמוחדר אל האזור בו ישנה דליפה וסותם אותה. מיד כאשר החומר סותם את החור בצנרת ניתן יהיה לדעת האם החור נסגר במלואו או לא. ההליך דורש כ-6 שעות של עבודה בסופן הצנרת תחזור לפעילות תקינה. כל החומרים בהם נעשה שימוש הם חומרים שקיבלו את כל האישורים הדרושים.

עבודות תיקון וריפוי צנרת מים בשיטת curapipe בוצעו בכל רחבי הארץ ובעלום. האפשרות לתקן נזילות בצנרת ולהחליף קטעים בעייתיים בצנרת ישנה מהווה יתרון משמעותי. הבדיקה והתיקון מתבצעים ללא הרס, ללא שבירת קירות וללא גרימת נזקים. הטכנולוגיה ממשיכה להתפתח ללא הרף ומכשור חדשני משפר את עבודת האינסטלטור. עם מצלמות תרמיות, מכשירים לגילוי נזילות מבוססים גז ושיטת curapipe טיפול בבעיות צנרת הפך הרבה יותר פשוט, מהיר, נקי, יעיל וזול. רמת הדיוק גבוהה, אין צורך בתיקונים יקרים של המבנה והתוצאות מדברות בעד עצמן. 

2all בניית אתרים